بازاریابی – همکاری در فروش

افتخار داریم که از این پس سیستم بازاریابی را راه‌اندازی کنیم. از این پس شما می‌توانید با معرفی مشتری به سایت ۳۶۵وب درآمد کسب کنید. یعنی شما در داخل پنل کاربری‌تان می‌توانید همکاری در فروش را فعال کنید و لینکی دریافت کنید و این لینک را در وبسایت و وبلاگ خود قرار دهید. با ایمیل برای دیگران ارسال کنید.

در این حالت هر کس روی لینک کلیک کند و از سایت ما خریدی انجام بدهد برای شما پورسانتی در نظر گرفته می‌شود. البته این نکته قابل ذکر است که نیازی نیست مشتری جدید در همان زمان ورود به سایت خرید را انجام دهد. بلکه این امکان وجود دارد که تا ۹۰ روز بعد از اولین ورود خرید روی همان کامپیوتر انجام شود. در این حالت سیستم شما را به عنوان معرف خواهد شناخت و به شما پورسانت تعلق خواهد گرفت.

سیستم پورسانت دهی بازاریابی

در واقع هنگام ورود مشتری به سایت ما کوکیهایی روی کامپیوتر وی ذخیره خواهد شد که این کوکیها تا ۹۰ روز اعتبار دارند. اگر این شخص تا ۹۰ روز از سایت ما خریدی انجام دهد، برای شما پورسانتی در نظر گرفته خواهد شد.
شما به محض فعال کردن سیستم همکاری در فروش ۵۰۰۰ تومان اعتبار رایگان اولیه دریافت خواهید کرد.

بازاریابی

پس از آن به میزان ۵ درصد از هر فروش که معرف آن شما باشید به شما تعلق خواهد گرفت. هر زمان مبلغ پورسانت شما به ۵۰ هزار تومان رسید می‌توانید تیکت بزنید و درخواست پرداخت وجه خود را بکنید.
ما برای کسانی که همکاری خوبی در بازاریابی داشته باشند امتیازات بیشتری در نظر می‌گیریم. به عنوان مثال اگر کسی در کل به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان پورسانت رسیده باشد مبلغ پورسانت او از ۵ درصد به ۷ درصد افزایش خواهد یافت. کسانی که مبلغ کل پورسانت آنها به ۵۰۰ هزار تومان برسد از آن پس پورسانت ۱۰ درصدی دریافت خواهند کرد.

برای ایجاد اکانت در سایت اینجا کلیک کنید و از قسمت بازاریابی گزینه فعالسازی را بزنید.