روشهای پرداخت هزینه سرویس‌ها

[vc_row][vc_column][vc_column_text]ما در ۳۶۵وب روشهای گوناگونی را برای پرداخت در نظر گرفته‌ایم. این روشها به دو نوع تقسیم می‌شوند. روشهای آنلاین و روشهای آفلاین. در ادامه همه این روشها را معرفی می‌کنیم تا شما هر کدام را که خواستید استفاده کنید.

انواع روشهای پرداخت در 365وب[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion][vc_tta_section icon=”credit-card” title=”پرداخت بانکی آنلاین” tab_id=”1531014576802-afbf77f0-2237″][vc_column_text]پرداخت آنلاین روش مرسوم و سنتی اکثر سایتهای اینترنتی است. ما برای پرداخت‌های آنلاین از دو درگاه بانک پارسیان و آسان‌پرداخت (آپ) استفاده می‌کنیم. این درگاه‌ها هر دو از معتبرترین درگاههای موجود هستند. برای استفاده از این درگاههای پرداخت شما نیاز دارید که یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب به علاوه رمز دوم در اختیار داشته باشید. در این روش پرداخت شما به صورت آنی انجام می‌شود و سرویس مورد نظر هم بلافاصله فعال می‌گردد.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”credit-card” title=”اپلیکیشن آپ ” tab_id=”1531014576829-39e591c1-28c6″][vc_column_text]در این روش شما باید روی گوشی هوشمند یا تبلت خود نرم‌افزار آپ را نصب کرده باشید. برای نصب آپ می‌توانید روی این لینک کلیک کنید و با توجه به سیستم عامل گوشی خود (اندروید یا ios) نسخه مناسب را انتخاب کنید. بعد از نصب برنامه باید روی گزینه تله‌پرداز کلیک کنید و در قسمت کد تله‌پرداز عدد ۶۴۰۱۸۶ را وارد کنید. پس از مشاهده کلمه ۳۶۵وب مبلغ فاکتور خود را وارد کنید و پرداخت خود را انجام دهید. در این روش هم شما نیاز به کارت بانکی و رمز  دوم دارید.

در صورتی که از این روش استفاده می‌کنید اطلاعات پرداخت خود را به صورت تیکت برای ما ارسال کنید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”credit-card” title=”کارت به کارت” tab_id=”1531015856655-8b0e1786-28ad”][vc_column_text]این روش یک روش آفلاین است. اگر از این روش استفاده می‌کنید فراموش نکنید که بر حسب میزان انتقال وجه، شما باید کارمزدی هم پرداخت کنید. این کارمزد در رقمهای کمتر از یک میلیون تومان برابر ۵۰۰ تومان و در رقمهای بین یک تا دو میلیون تومان ۷۰۰ تومان است. از ۲ تا ۳ میلیون هم ۹۰۰ تومان کارمزد از شما کم می‌شود.

شماره کارتهای ما : 

۶۲۲۱۰۶۱۱۰۱۰۴۳۹۶۸ بانک پارسیان به نام علیرضا اکبری

۶۰۳۷۹۹۱۳۹۵۱۹۵۴۵۰ بانک ملی به نام علیرضا اکبری

۵۰۵۴۱۶۱۰۰۲۳۸۳۱۵۰  بانک گردشگری به نام علیرضا اکبری

 

لطفا پس از پرداخت، اطلاعات لازم را با تیکت به ما اعلام کنید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”credit-card” title=”پرداخت با موبایل (USSD)” tab_id=”1531016152974-4b8b654c-fd15″][vc_column_text]این روش هم یک روش آفلاین است که استفاده از آن نیازی به داشتن گوشی هوشمند ندارد و با هر گوشی موبایلی می‌توان این روش را انجام داد. شما در این روش باید کد زیر را شماره گیری کنید.

*۷۸۸*۹۹۹*۹۵۶۷۵۲#

 

سپس پیغامی روی گوشی شما ظاهر می‌شود که باید مبلغ فاکتور خود را وارد کنید و سپس کارت بانکی و رمز دوم خود را بزنید تا پرداخت انجام شود.

توجه کنید در این روش حداکثر مبلغ قابل پرداخت در یک مرتبه ۲۰۰ هزار تومان است. اگر مبلغ فاکتور شما بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان است باید این روش را به دفعات لازم انجام دهید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]