با هاست لینوکس حرفه‌ای سی‌پنل ما همیشه آنلاین باشید

هاست به فضایی گفته می‌شود که روی یک سرور قرار دارد و مدیر سرور قادر به میزبانی سایت خود روی آن فضا است. اگر می‌خواهید یک سایت را راه اندازی کنید، باید در اولین مرحله بعد از ثبت دامنه، به تهیه هاست بپردازید.

معمولاً هاست‌های اشتراکی دارای منابع اختصاصی نیستند. یعنی مثلاً برای یک سایت از ده‌ها سایتی که روی رایانۀ سرور قرار گرفته است، پردازنده و Ram جداگانه و محفوظی در نظر گرفته نشده است. ولی ما با استفاده از کلودلینوکس هاست اشتراکی را هم به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

ما برای راه‌اندازی وبسایت‌ها از سیستم عامل لینوکس و کنترل پنل سی‌پنل استفاده می‌کنیم. با کمی جستجو می‌توانید مزایای هاستهای لینوکسی را بدانید. هاستهای لینوکسی در امنیت و سرعت بسیار قوی‌تر از هاست‌های ویندوزی هستند و اگر سایت شما بر پایه php طراحی شده یا استاتیک است پیشنهاد ما استفاده از هاست لینوکس است. کنترل پنل هم که رابط بین سیستم عامل سرور و کاربر نهایی است نقش مهمی در سرعت، سادگی و امنیت سایتهای شما دارد. ما برای این کار از سی‌پنل که مطرح‌ةرین و بهترین کنترل پنل موجود است استفاده می‌کنیم.

ما برای هر نوع استفاده یک پلن مجزا در نظر گرفته‌ایم. پلنهای کم‌حجم، پلنهای حرفه‌ای و پلنهای پربازدید.

پلنهای کم حجم مناسب ایجاد وبسایتهای استاتیک و بسیار سبک هستند. پلنهای حرفه‌ای تقریبا می‌توانند همه نوع سایت را پشتیبانی کنند و پلنهای پربازدید مناسب کسانی است که بازدید فراوانی دارند و نیاز به پهنای باند زیادی دارند.

اطلاعات کامل پلن‌های ما را در جدول زیر ببینید و در صورت تمایل دکمه سفارش را بزنید.

پلن‌های هاست لینوکس حرفه‌ای سی‌پنل