وبلاگ

گزینه‌های انتشار :

 • تاریخ : ۰۴ / ۰۶ / ۱۳۹۶
 • نویسنده :
 • نظر : 0

دامنه xyz

همان طور که می‌دانید مهمترین پسوند دامنه در دنیا پسوند com. است. انواع پسوندهای دامنه دیگر نیز وجود دارند که بسته به نوع کاربری متفاوت هستند. بیشتر پسوندهای دامنه پسوندهای مربوط به کشورهای مختلف است. (از جمله دات آی آر). در این میان دامنه دات کام به دلیل تقاضای بسیار زیاد به حالت اشباع رسیده است و تقریبا هر دامنه‌ای را بخواهید ثبت کنید متوجه می‌شوید که قبل از شما کسی این دامنه را ثبت کرده است. به همین دلیل آیکان (مرجثع ثبت دامنه‌ها و اسمهای اینترنتی) از حدود چهار سال قبل شروع به ثبت پسوند دامنه جدیدی کرد به نام xyz. اولین دامنه این پسوند را هم شرکت آلفابت یا همان گوگل خریداری کرد با آدرس abc.xyz. با توجه به جدید بودن این پسوند دامنه هنوز خیلی از نامهای دامنه آزاد و قابل ثبت هستند.
بر همین اساس امروز برای شما یک آفر ویژه گذاشته‌ایم. به مدت محدودی می‌توانید دامنه‌های مورد نظر خود را با پسوند xyz تنها با قیمت 5 هزار تومان (حتی کمتر از دامنه دات آی آر) ثبت کنید. قیمت اصلی این دامنه 65000 تومان است. نکته جالب در مورد این ثبت نام این است که محدودیتی برای مدت زمان ثبت نام وجود ندارد. شما حتی می‌توانید به صورت ده ساله یک دامنه xyz ثبت کنید. پس عجله کنید و با کلیک روی این لینک دامنه خود را انتخاب کنید.

 

گروه نرم‌افزاری 365وب

گزینه‌های انتشار :

 • تاریخ : ۰۷ / ۰۵ / ۱۳۹۶
 • نویسنده :
 • نظر : 0

در صورتی که قصد دارید تمدید و انتقال دامنه ir را نزد ما انجام دهید به این نکته دقت کنید:

وارد پنل irnic خود شوید و روی دامنه‌ای که می‌خواهید تمدید یا منتقل کنید کلیک نمایید. مثل شکل زیر روی گزینه تغییر رابط‌ها کلیک کنید.

تمدید و انتقال دامنه ir

و در صفحه باز شده در قسمت رابط مالی شناسه na2106-irnic را وارد کنید. مثل شکل زیر:

تمدید و انتقال دامنه ir

گزینه‌های انتشار :

 • تاریخ :
 • نویسنده :
 • نظر : 0

در صورتی که قصد دارید نزد ما ثبت دامنه ir جدیدی را انجام دهید باید به یک نکته دقت کنید. شما برای ثبت دامنه دات آی آر نیاز به یک شناسه آی‌آر نیک دارید. در صورتی که در سایت nic.ir اکانت ندارید از لینک زیر یک اکانت برای خود بسازید. دقت داشته باشید که اطلاعات شما کاملاً واقعی باشد چون بعداً از شما کپی کارت ملی درخواست خواهد شد.

ساخت شناسه آی آر نیک

پس از ساخت شناسه کاربری شما یک آی دی مخصوص به خود دارید مثل xx111-irnic. هنگامی که وارد سایت ما می‌شوید و سفارش دامنه جدید می‌دهید باید این آی‌دی را وارد کنید.

بعد از ساختن آی‌دی یک بار وارد اکانت آی‌آر نیک خود بشوید و مثل شکل زیر از منوی شناسه‌ گزینه مدیریت رابطه‌های مجاز را انتخاب کنید.

ثبت دامنه ir

سپس در صفحه باز شده همه گزینه‌های موجود را مثل شکل زیر روی خودم و نمایندگان قرار بدهید.

ثبت دامنه ir

 

گزینه‌های انتشار :

 • تاریخ : ۳۰ / ۰۴ / ۱۳۹۶
 • نویسنده :
 • نظر : 0

متاسفانه در چند روز گذشته شرکت ریسلو یا ریل‌تایم رجیستر که 365وب هم نمایندگی این شرکت در ثبت دامنه های بین‌المللی را دارد در اقدامی ناگهانی اعلام کرد که تحریمهایی را علیه شرکتهای ایرانی در نظر گرفته است. بر همین اساس از 18 جولای (چهار روز قبل) امکان ثبت نام مشتری جدید و ثبت دامنه جدید (شامل دامنه‌های دات آی آر نمی‌شود) برای ایرانیان غیرفعال شد. در ضمن این شرکت اعلام کرد که در چهار ماه آینده تحریمها به تدریج شدیدتر خواهد شد تا اینکه در 18 نوامبر دامنه‌های فعلی هم امکان تمدید نخواهند داشت.
دیروز (21 جولای) این شرکت در اطلاعیه‌ای جدید اعلام کرد که مشکلی برای دامنه‌های فعلی ایجاد نخواهد شد. یعنی دامنه‌های فعلی کماکان تا آخرین روز اعتبارشان به کار خود ادامه خواهند داد.
ما در 365وب بعد از ایجاد این تحریم بلافاصله با شناسایی چند شرکت بین‌المللی مطرح از یک شرکت آلمانی نمایندگی اخذ نمودیم. از این پس ثبت دامنه‌های جدید را با هگزونت انجام می‌دهیم و دامنه‌هایی که به زمان انتقال نزدیک می‌شوند هم به هگزونت منتقل خواهند شد و هیچ مشکلی برای این دامنه‌ها پیش نخواهد آمد. تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که انتقال دامنه از یک شرکت به شرکت دیگر مستلزم صرف زمان حداقل یک هفته‌ای است که گاهی در اثر مسائل اداری بیشتر هم می‌شود. یعنی حداکثر یک هفته مانده به پایان دوره دامنه خود اقدام به تمدید دامنه خود کنید. ما خودمان کار انتقال را انجام خواهیم داد. در صورتی که تمدید انجام نشود و دامنه منقضی شود متاسفانه باید 90 روز تا آزادسازی مجدد آن صبر کنید و پس از آن هم اطمینان صد در صدی به ثبت مجدد آن وجود ندارد.
توصیه ما به شما این است که هر چه زودتر دامنه‌های خود را به مدت یک سال تمدید کنید تا به شرکت جدید منتقل شود. با این کار هم خیال خود را راحت کرده‌اید هم اینکه هیچ زمانی را بابت استفاده از دامنه از دست نخواهید داد. از این بابت که مثلاً اگر پنج ماه از زمان دامنه شما باقی مانده است، با تمدید آن یک سال به آن پنج ماه اضافه خواهد شد.
احتمالاً ایمیلی برای شما از طرف یکی از شرکتهای سودجوی هاستینگ ارسال شده است که در صورت عدم انتقال دامنه در روزهای آتی، دامنه شما از بین خواهد رفت. متاسفانه این یک صحبت غیرواقعی است و ریسلو تنها اعلام کرده که دیگر دامنه ها را تمدید نخواهد کرد. ولی تا آخرین روز تمام امکانات استفاده از دامنه‌ها برقرار می‌باشد.

گزینه‌های انتشار :

 • تاریخ : ۳۰ / ۰۶ / ۱۳۹۵
 • نویسنده :
 • نظر : 0

 غدیر، بهاى هر چه بهاران، طراوت قطره قطره‏ ى باران، عطر دل‏ انگیز نعمت ولایت و موهبت هدایت به همه کاربران بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.
به شکرانه این عید گرامی 365web تخفیف ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

برای خرید هاست لینوکس، هاست ویندوز ایران و سرورهای مجازی ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته ایم.
این تخفیف هم شامل خریدهای ماهانه و هم خریدهای سالانه خواهد بود.
برای استفاده از امروز (سه شنبه ۳۰ شهریور) به مدت یک هفته می توانید با وارد کردن کد ghadir95 از ۲۰ درصد تخفیف بهره مند بشوید.

گزینه‌های انتشار :

 • تاریخ : ۲۵ / ۱۲ / ۱۳۹۴
 • نویسنده :
 • نظر : 0

پیشاپیش آغاز سال 1395 را به همه شما تبریک عرض می‌کنیم. به مناسبت فرارسیدن سال 1395 با جشنواره نوروزی در خدمت شما هستیم.

جشنواره نوروزی 365وب از تاریخ 25 اسفند 94 تا 13 فروردین 95 برقرار است و بر اساس آن تمام پکیج‌های هاست موجود در سایت با 25 درصد تخفیف به شما ارائه می‌شود. یعنی:

به جای 20 هزار تومان سالانه برای پکیج 100m مبلغ 15 هزار تومان بدهید

به جای 30 هزار تومان سالانه برای پکیج 200m مبلغ 22500 تومان بدهید

به جای 50 هزار تومان سالانه برای پکیج 500m مبلغ 37500 تومان بدهید

به جای 100 هزار تومان سالانه برای پکیج 1G مبلغ 75 هزار تومان بدهید

به جای 150 هزار تومان سالانه برای پکیج 2G مبلغ 112500 تومان بدهید

به جای 250 هزار تومان سالانه برای پکیج 5G مبلغ 187500 تومان بدهید

و …

برای استفاده از این کوپن تخفیف در هنگام خرید عبارت eyd95 را قسمت کد تخفیف وارد کنید.

این کوپن علاوه بر امکان خرید سالیانه، امکان خرید ماهیانه را هم فراهم می‌کند.

 

گزینه‌های انتشار :

 • تاریخ : ۲۵ / ۰۲ / ۱۳۹۴
 • نویسنده :
 • نظر : 0

به مناسبت مبعث پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) 20 درصد تخفیف برای خرید هاست و نمایندگی هاستینگ ارائه می شود. برای استفاده از این تخفیف کد mabas94 را وارد کنید. این تخفیف تا یکشنبه 27 اردیبهشت اعتبار دارد.

گزینه‌های انتشار :

 • تاریخ : ۱۲ / ۱۱ / ۱۳۹۳
 • نویسنده :
 • نظر : 0

به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ، تمام سرویسهای هاستینگ با ۳۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.
این تخفیف از روز 12 تا 22 بهمن 1393 معتبر می باشد.
کد تخفیف: fajr93

12
logo-samandehi تایید